Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Działoszyn (wybrane miejscowości!)

142
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w m.: Posmykowizna, Bobrowniki, Bugaj, Kapituła, Lisowice. Sęsów odbędzie się w dniu 21.09.2020r. (poniedziałek). Odpady prosimy wystawić do godziny 7:00 rano lub dzień wcześniej.

Odpady wielkogabarytowe: to odpady, które ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci. Na przykład: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów etc.

Do odpadów wielkogabarytowych NIE NALEŻĄ: opony, wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne z szybami, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi. OKNA to nie jest odpad wielkogabarytowy.

Części, których nie mogą podnieść 2 osoby (więcej niż 50 kg pojedyncza część), nie będą wywożone jako odpady wielkogabarytowe.

UWAGA! Zbiórka dotyczy posesji zamieszkanych, mieszkańców z opłaconą deklaracją śmieciową.

Zbiórkę przeprowadzi firma REMONDIS – Tel. 605 762 992 

Źródło: dzialoszyn.pl

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: