Ogłoszenie w sprawie naboru uzupełniającego dotyczącego montażu kotłów na biomasę w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Pajęczno”

135
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Gmina Pajęczno ogłasza w okresie od 7 września do 18 września 2020 nabór uzupełniający dla mieszkańców gminy zainteresowanych montażem kotła na biomasę w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Pajęczno”. Informujemy, iż posiadamy 10 sztuk kotłów na biomasę. Wykonawcą wyłonionym w postępowaniu przetargowym do montażu kotłów jest: PPHU „Rolnik” Władysław Popiel  z siedzibą w Pajęcznie, ul. Moniuszki 12.

Osoby zainteresowane montażem kotła na biomasę proszone są o wypełnienie i złożenie deklaracji. Deklaracja jest dostępna do pobrania w linku poniżej oraz w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Pajęcznie. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się osób chętnych do wymiany kotła. W przypadku dużej ilości zgłoszeń decyduje kolejność złożenia deklaracji.

Wypełnioną deklarację można składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Pajęcznie, wysłać przesyłką pocztową, wysłać w wersji elektronicznej za pośrednictwem e-PUAP podpisanym podpisem kwalifikowanym/profilem zaufanym lub wysłać za pośrednictwem e-mail na adres: um@pajeczno.pl.

Uwaga!!! 

Do udziału w projekcie zakwalifikowane zostaną osoby, które zgodnie z deklaracją spełniają następujące kryteria formalne i przejdą pozytywną ocenę po analizie technicznej (inwentaryzacji).

Więcej informacji takich jak: wzór dekoracji, czy kryteria formalne jakie powinien spełnić uczestnik projektu, znajdziecie Państwo TUTAJ

Źródło: pajeczno.pl

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: