U dwóch Księży z Działoszyna stwierdzono zakażenie koronawirusem

912
Fot. Pixabay.com

Dwóch księży służących w Parafii św. Marii Magdaleny w Działoszynie jest zakażonych koronawirusem. Osoby które miały z nimi dłuższy kontakt powiny zgłosić się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie.

Parafia św. Marii Magdaleny w Działoszynie zwraca się w wydanym komunikacie do osób, które przyjmowały Komunię św. z rąk księży Stanisława Kosowskiego i Kamila Kęsika w terminie od 10 do 20 sierpnia 2020 roku, oraz miały z nimi dłuższy kontakt, aby zgłosiły się one do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie. 24.08 kwarantanną został objęty proboszcz parafii ks. Jan Skibiński, w związku z czym funkcjonowanie parafii jest ograniczone.

Treść komunikatu zamieszczonego przez Parafię św. Marii Magdaleny w Działoszynie znajduje się poniżej:

„W związku z wystąpieniem Covid-19 u księży: Stanisława Kosowskiego i Kamila Kęsika osoby, które przyjmowały Komunię św. z ich rąk w dniach od 10 do 20 sierpnia 2020 roku oraz miały z nimi dłuższy kontakt proszone są o zgłaszanie się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie.

Kwarantanną z dniem 24 sierpnia został objęty proboszcz parafii ks. Jan Skibiński. Sprawy kancelaryjne można załatwiać telefonicznie (43 84136 14) bądż drogą elektroniczną (janskib@go2.pl). Wszystkie intencje mszale zostaną odprawione wg ustalonych terminów. Przepraszamy za utrudnienia. Bardzo prosimy o modlitwę w intencjach księży oraz parafii.”

Źródło: pajeczno.naszemiasto.pl, twojepajeczno.pl, radiozw.com.pl

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: