Koronawirus w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie!

1582
fot. Pixabay (Pixabay License)

U stażystki pracującej w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie potwierdzono Zakażenie koronawirusem. Wszyscy urzędnicy mający z nią styczność zostaną skierowani na kwarantannę.

Kobieta prawdopodobnie zaraziła się podczas wesela organizowanego na Śląsku. W związku z zaistniałą sytuacją wydział komunikacji wstrzymał bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Jak mówi wicestarosta pajęczański Paweł Sikora: „Praktycznie nikogo nie będziemy wpuszczać. Będziemy przyjmować dokumenty na wejściu i odbierać wnioski ze skrzynki podawczej. Oczywiście będziemy wydawać zaległe sprawy, żeby nie utrudniać życia mieszkańcom. Jednocześnie ostrzegamy mieszkańców, że z tego powodu załatwianie spraw w wydziale komunikacji ulegnie wydłużeniu.”

Starostwo Powiatowe w Pajęcznie wystosowało w związku z zaistniałą sytuacją komunikat. Poniżej jego treść:

KOMUNIKAT

„W związku z potwierdzonym przypadkiem zarażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracownika w wydziale komunikacji petenci będą obsługiwani w bardzo ograniczonym zakresie.

W sprawach pilnych prosimy dzwonić pod nr 343112837 lub zostawić komplet dokumentów wraz z wnioskiem w urnie.

Ze względu na konieczność odbycia kwarantanny przez większość pracowników, czas rozpatrywania wniosków o rejestrację pojazdów będzie znacznie wydłużony.”

Źródło: twojepajeczno.pl, radiozw.com.pl

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: