Pilne! Mieszkanka Bełchatowa zarażona koronawirusem

1933

„Szanowni Mieszkańcy, otrzymaliśmy informację, że jedna z mieszkanek Bełchatowa, u której stwierdzono obecność koronawirusa, była obecna podczas koncertu organizowanego w dniu 8 marca w Szczercowie. 

Mowa o jednej z orkiestrantek orkiestry OSP Szczerców.

Z uwagi na usytuowanie muzyków podczas występu, a przede wszystkim sporą odległość od publiczności, ryzyko że mogło dojść do zarażenia innych uczestników niedzielnego spotkania jest niewielkie, ale niestety realne.

W związku z powyższym wszystkich obecnych tego popołudnia w hali sportowej przy Piłsudskiego 66 w Szczercowie prosimy o baczną obserwację ewentualnych objawów chorobowych u siebie i wśród swoich bliskich. 

Prosimy o ograniczenie kontaktów społecznych i zawodowych. Jeżeli u kogoś  występują objawy takie jak: kaszel, wysoka temperatura, trudności w oddychaniu  takie osoby proszone są o kontakt ze Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Bełchatowie pod numerem telefonu: 44 631 31 08, 509 748 182 lub z najbliższym szpitalem zakaźnym – obecnie dedykowanym jest Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. gen. Karola Kniaziewicza 1/5, telefon: 42 251 60 51. 

Dojazd do szpitala wyłącznie transportem sanitarnym (telefon 112) lub indywidualnym środkiem transportu.”

Informacja pochodzi z fanpage „Gmina Szczerców” https://www.facebook.com/officialszczercow/

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: