Rusza kolejny nabór do Strefy RozwoYou 2!

98

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu pajęczańskiego, podczas którego będzie okazja pozyskać informacje o możliwościach inwestowania na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, korzystania z pomocy publicznej oraz dofinansowania na realizację szkoleń, studiów czy doradztwa, a także aplikować o środki na usługi rozwojowe z puli blisko 33 000 000 zł. Są to fundusze, którymi Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. dysponuje w ramach projektu pt. Strefa RozwoYou2 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. To już druga edycja przedsięwzięcia, w którym MŚP z województwa łódzkiego oraz ich pracownicy mają niepowtarzalną szansę podnieść kompetencje i uzyskać nowe kwalifikacje mające z pewnością wpływ na rozwój firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Przedsiębiorców, 25 lutego 2020 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach o godz. 10.00 specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują zasady i korzyści z udziału w projekcie, a także pomogą zidentyfikować Państwa potrzeby szkoleniowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu Strefa RozwoYou 2.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie internetowej strefarozwoju.lodz.pl oraz facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: