Policja poszukuje świadków wypadku z dnia 3 listopada w Wincentowie

291
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Policjanci ustalili, że 37-letni kierujący oplem vectrą, który jechał od strony miejscowości Wieluń w kierunku Ruśca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. W aucie podróżowało też 3 pasażerów, którzy z obrażeniami trafili do szpitali. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca opla vectry miał w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. 5 listopada 2019 roku Sąd Rejonowy w Bełchatowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca gminy Kiełczygłów, który odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W sprawie tej policjanci wykonali szereg czynności procesowych. W dalszym ciągu poszukujemy innych świadków, którzy w tym czasie podróżowali K-74 i mogli zaobserwować zachowanie kierowcy opla vectry. W szczególności poszukujemy kierującej samochodem marki TOYOTA YARIS o początkowych nr rej. EWI….. koloru miętowego, jadącej do Wielunia. Kierująca tym autem, może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z bełchatowską Policją pod nr telefonu : 44 6355204 lub 44 6355296.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: