Poradnia żywieniowa w Sulmierzycach zaprasza do skorzystania z nieodpłatnych usług

156
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Kolejny rok w Gminie Sulmierzyce działa poradnia z zakresu prawidłowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia. Poradnictwo to wpisuje się w Gminny Program Promocji i Profilaktyki Zdrowia. Porady udzielane są przez Panią Sławomirę Tokarską – wykwalifikowaną specjalistkę z zakresu zdrowia publicznego oraz diagnostyki laboratoryjnej.

Głównym celem uruchomienia poradnictwa było i jest upowszechnianie wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania, zarówno podczas prawidłowego stanu zdrowia, jak i kiedy coś nam dolega (otyłość, nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca, anemia, zespół jelita drażliwego, choroba Leśniowskiego Cohna, refluks, zparcia, biegunki, nowotwory, celiakia, nietolerancja glutenu, alergie, osteoporoza, dna moczanowa, choroba Hashimoto, łuszczyca, RZS, stwardnienie rozsiane, depresja, trądzik, chroniczne zmęczenie, zakwaszenie organizmu, wypadanie włosów itp.).

Poradnictwo żywieniowe jest dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce nieodpłatne. Zachęcany do skorzystania z tej formy profilaktyki zdrowego trybu życia. Porady udzielane są w budynku SPGOZ w Sulmierzycach (wejście od strony Biblioteki, na piętrze). Zapisy pod nr telefonu 604 109 037.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: