Powołano nowego komendanta Powiatowej Policji w Pajęcznie

435
Fot. http://www.pajeczno.policja.gov.pl/epj/informacje/43221,Powolany-nowy-Komendant-Powiatowy-Policji-w-Pajecznie.html

27 listopada 2019 r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania oraz powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi.
W uroczystości wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Jak również przedstawiciele lokalnych samorządów oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych .

Podczas uroczystości zgodnej z ceremoniałem policyjnym Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi generał Andrzej Łapiński wręczył rozkaz personalny powierzając pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi, piastującemu do tej pory stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.

Insp. Grzegorz Czubakowski dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie w swoim wystąpieniu serdecznie podziękował policjantom, pracownikom komendy oraz zebranym gościom za sześcioletnią współpracę. Będzie on teraz pełnił funkcje swojego następcy czyli komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.

Nowo powołany Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie insp. Karol Mielczarek podziękował za okazane zaufanie, składając tym samym obietnicę poświęcenia się i ciężkiej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pajęczańskiego.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: