Świąteczny Kiermasz Twórczości Artystycznej w Działoszynie

125
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie serdecznie zaprasza członków lokalnych stowarzyszeń, placówki oświatowe, twórców ludowych oraz wszystkie osoby, które chcą zaprezentować i sprzedać swoje prace na Świąteczny Kiermasz Twórczości Artystycznej do udziału w kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w dniu 14 grudnia 2019 r.

Oferujemy zorganizowanie stoisk z wyrobami artystycznymi: pocztówki, obrazy, szopki, bombki, stroiki, serwetki, ozdoby bożonarodzeniowe, rzeźby, zabawki – wszystko to, co związane jest z tematyką świąt. Prezentacje wyrobów połączone będą z ich sprzedażą.

Uwaga! Podczas kiermaszu będą wystawiać się tylko stowarzyszenia, placówki oświatowe oraz twórcy indywidualni z terenu naszej gminy.

Kiermasz odbędzie się w MGDK w dniu 14 grudnia 2019 r. w godzinach popołudniowych. Kiermaszowi towarzyszyć będzie Koncert Świąteczny.

Zgłoszenia chętnych osób należy zgłosić w terminie do dnia 2 grudnia br.: tel. 530 712 199, 43 84 13 541, facebook lub e-mail: julita@mgdkdzialoszyn.pl.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: