Nowi specjaliści w Ośrodku Zdrowia w Rząśni

440
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

W dniu 30 października (środa) od godziny 16:00 w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia, przyjmować będzie lek. med. Kamil Krawiec – specjalista urolog. Świadczenie jest bezpłatne dla mieszkańców Gminy Rząśnia posiadających skierowanie od lekarzy rodzinnych przyjmujących w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni (dr Piotr Kruk oraz dr Beata Nowak-Mszyca).

W dniach 14 i 15 listopada 2019 r. (czwartek – piątek), od godz. 9:00, w Ośrodku przyjmować będzie pacjentów dr Zimmer-Nowicka, specjalista w dziedzinie laryngologii, audiologii oraz foniatrii. Wizyta odbędzie się w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców. Zapisy – w rejestracji Ośrodka, po uzyskaniu skierowania od lekarza POZ przyjmującego w Ośrodku (dr Kruk i dr Nowak-Mszyca).

W dniu 15 listopada (piątek) od godziny 9:00 w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Rząśni będzie można wykonać bezpłatne badanie słuchu. Badanie przeprowadzi firma OTOMED, Przemysław Kozaczka. Zapisy na bezpłatne badanie słuchu są prowadzone w rejestracji GOZ Rząśnia.

W dniu 20 listopada 2019r. (środa) od godziny 15:00 w ramach świadczeń zdrowotnych finansowanych przez Gminę Rząśnia dla mieszkańców gminy, przyjmować będzie lek. med. Katarzyna Bracichowicz.- specjalista psychiatra. Zapisy – w rejestracji Ośrodka Zdrowia.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: