Cyrk Safari w Pajęcznie

397

Bajkowe show Cyrku Safari w Pajęcznie! Z zupełnie nowym programem 2019 w sobotę do Pajęczna zawita Cyrk Safari, który łączy tradycyjną sztukę cyrkową z nowoczesnymi pokazami!

W całkiem nowym programie 2019 Cyrku Safari do zobaczenia będą między innymi: sztrabaty pod kopułą cyrku, tempo talerze, groteska akrobatyczna, numery na szarfach, fantastyczny klaun. Nie zabraknie również zwierząt. Na cyrkowej arenie, w przyjaznych i partnerskich pokazach na zasadzie: zwierzę – człowiek, zaprezentuje się 30 zwierząt:
wielbłądy, baktriany, konie fryzjerskie, kuce pony i falabella, alpaki, osiołki, pudle, gołębie czy koty. Największą atrakcją programu będą szaleni akrobaci na trampolinie a dla dzieci specjalna, bajkowa parada z Psiego Patrolu.

Przedstawienie Cyrku Safari odbędzie się w Pajęcznie na ulicy Przemysłowej obok Przedszkola 31.08.2019 (sobota), o godzinie 16:00.

UWAGA! Bilety na każdą kieszeń w cenie 25 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), będą do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia. Specjalne kupony promocyjne, z którymi można zakupić tańszy bilet, są dostępne na terenie całego miasta (między innymi w sklepach i sklepikach).

Więcej informacji na fan page Cyrku Safari: https://www.facebook.com/cyrk.safari/

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: