Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie 2019. Piąta edycja charytatywnego eventu

116
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Zachęcamy do wzięcia udziału w piątej edycji eventu Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie – GSPS 2019 – pierwszego w Polsce charytatywnego wydarzenia speedrunningowego (speedrunning polega na przechodzeniu gier komputerowych jak najszybciej z pomocą często interesujących i widowiskowych sztuczek). Do tej pory odbyły się już cztery edycje wydarzenia, z których wszystkie zebrane środki zostały przekazane na cele dobroczynne. Przez transmisje online przewijały się dziesiątki tysięcy unikalnych użytkowników.

W tym roku, widzowie będą mogli wesprzeć finansowo Fundację ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, która została partnerem wydarzenia.

Impreza odbędzie się w dniach 15 – 18 sierpnia 2019 r. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Stróży.

Podczas trwania imprezy, będzie można zasilać konto Fundacji ITAKA za pośrednictwem serwisu PayPal. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia, organizatorzy będą mogli na bieżąco śledzić stan otrzymywanych dotacji oraz odczytywać dodawane do nich komentarze. Wpłat można dokonywać za pomocą konta PayPal lub przy użyciu karty kredytowej/debetowej. Zachęcamy do śledzenia zmagań młodych graczy. Transmisja:  www.twitch.tv/gramypomagamy/

Created with GIMP
Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: