To już ostatni moment, aby zapisać dzieci na kolonie dofinansowane z KRUS

376

Poseł Beata Mateusiak-Pielucha zaprasza do zapisów dzieci i młodzieży na wypoczynek letni w miejscowości Stegna. Kolonie są współfinansowane z funduszu składkowego KRUS.

To już ostatni moment, aby zapisać dzieci i młodzież na kolonie dofinansowane z KRUS. Czas trwania wypoczynku to 11.08.2019r. – 22.08.2019 r. Całkowity koszt wyjazdu wraz z dojazdem to 600 złotych. Miejsce kolonii: miejscowości Stegna nad morzem, ośrodek wypoczynkowy Polar. Koniecznym warunkiem uzyskania dofinansowania do wyjazdu jest przynależność choć jednego z rodziców dziecka do KRUS.

Podczas pobytu na koloniach dzieci mają zapewnione 5 posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). W trakcie kolonii zorganizowana zostanie całodniowa wycieczka do Gdańska lub Malborka (dzieci zdecydują gdzie chcą pojechać). Na dzieci czeka również wiele innych atrakcji m.in.: wycieczki piesze brzegiem morza, rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej, wieczór przy ognisku i pieczenie kiełbasek, liczne dyskoteki, oraz wiele innych. Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu pod numerem telefonu: 506-526-863.

 

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: