Gaszyn: Zderzenie dwóch samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala

1309
Fot. http://www.wielun.policja.gov.pl/?serwis=ewi&dzial=informacje&id=38808

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 04 lipca 2019 roku w Gaszynie. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiało 5 osób. Policja apeluje o szczególną ostrożność!
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą accord 38- letni mieszkaniec powiatu nyskiego, jadąc drogą krajową nr 45 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas drogi gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku fordem focus, którym kierował 41- letni mieszkaniec powiatu łaskiego. Pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu podróżowało łącznie 5 osób. W wyniku tego zdarzenia wszyscy jego uczestnicy przewiezieni zostali do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Szczegóły wypadku ustalają śledczy z wieluńskiej komendy.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz przestrzeganie podstawowych zasad ruchu drogowego takich jak stosowanie się do znaków drogowych, zapinanie pasów bezpieczeństwa, jazdę z włączonymi światłami, nie dopuszczanie do nadmiernego zmęczenia za kierownicą.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: