Powiat pajęczański: Zmiana organizacji ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

481
Fot. Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Już 2 lipca 2019 roku przez teren powiatu pajęczańskiego będzie przebiegał 2 ETAP Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z powyższym na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń!
Wjazd kolarzy na powiat pajęczański przewidywany jest 2 lipca 2019r o godz. 16.45 na drodze nr W 483. Na terenie powiatu pajęczańskiego LOTNY FINISZ wyznaczono w miejscowości Sulmierzyce ul. Ogrodowa, PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia na ul. 1-go Maja.

TRASA PRZEJAZDU

Peleton na teren powiatu pajęczańskiego wjedzie od miejscowości Chabielice drogą nr W-483 w kierunki miejscowości Zielęcin, a następnie uda się do miejscowości Stróża, Wola Wydrzyna, Nowa Wieś, Dąbrówka, Sulmierzyce LOTNY FINISZ na ul. Ogrodowej tj. rejon Urzędu Gminy. Z miejscowości Sulmierzyce peleton uda się do miejscowości Piekary, Ostrołęka, Dworszowice Pakoszowe, Gawłów, Rząśnia. PREMIA SPECJALNA w miejscowości Rząśnia ul. 1-go Maja. Następnie z Rząśni uda się do miejscowości Studzienica, Kiełczygłów, Dryganek Mały, Obrów gdzie kolarze opuszczą teren powiatu pajęczańskiego jadąc w stronę miejscowości Jastrzębice.

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i dodatkowo podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: