Uprawiał konopie indyjskie pomiędzy pomidorami

1412
Fot. http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/262384,Uprawial-konopie-indyjskie-w-ogrodku-razem-z-pomidorami.html

Policjanci z V Komisariatu Policji w Częstochowie zatrzymali mężczyznę, który na posesji hodował krzewy konopi indyjskich. W domu 45-latka z powiatu częstochowskiego operacyjni ujawnili również środki odurzające – marihuanę, amfetaminę i extasy. Prokurator zastosował względem mężczyzny policyjny dozór.

Operacyjni z „piątki” wpadli na trop mężczyzny, który na terenie posesji hodował 14 krzewów konopi indyjskich. Rośliny rosły w ogródku za domem. Były wkopane razem z doniczkami w ziemię w sąsiedztwie zasadzonych pomidorów. W toku przeszukania, mundurowi znaleźli również zielony susz marihuany, amfetaminę i substancję odurzającą – extasy. Oprócz narkotyków, w domu 45-latka znaleźli również wagę jubilerską i młynki do mielenia suszu roślinnego. Za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: