Mieszkanka powiatu pajęczańskiego jadąca w terenie zabudowanym 139 km/h złapana na gorącym uczynku! Kobieta straciła prawo jazdy

1533
https://i.wpimg.pl/O/640x380/i.wp.pl/a/f/jpeg/32011/radar_iskra_policja_640.jpeg

Policjanci ze zduńskowolskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy dwóm kobietom, które przekroczyły dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że to właśnie nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.
22 maja 2019 r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali do kontroli drogowej dwie kobiety, które w miejscowości Pstrokonie znacznie przekroczyły dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość. 48-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego jechała osobowym mercedesem 139 km/h, a 40-letnia mieszkanka Zduńskiej Woli, również mercedesem, przekroczyła dozwoloną prędkość o 53 km/h. Obu kobietom zostały zatrzymane prawa jazdy. Każda z nich została ukarana mandatem karnym i dodatkowo otrzymała 10 punktów karnych.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: