Zatrzymano poszukiwanego 5 listami gończymi, mężczyzna próbował ukryć się przed policją za… wersalką

954
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Poszukiwany 5 listami gończymi mężczyzna ukrywał się przemieszczając się po Europie. Zastał zatrzymany w Sieradzu w prywatnym mieszkaniu gdy usiłował schować się za wersalką.

26 kwietnia 2019 roku w godzinach rannych sieradzcy kryminalni zatrzymali w prywatnym mieszkaniu 26 – letniego poszukiwanego. Mężczyzna od kilkunastu miesięcy ukrywał się w związku z wydaniem za nim 5 listów gończych za szereg kradzieży, włamań i przestępstw narkotykowych. Mężczyzna bojąc się zatrzymania często zmieniał miejsca pobytu, ukrywając się między innymi na terenie Niemiec i Włoch. Funkcjonariusze przez cały czas podążali jego tropem analizując i weryfikując wszystkie otrzymane informacje. W ramach tych działań ustalili, że poszukiwany będzie 26 kwietnia przebywał w Sieradzu w jednym z prywatnych mieszkań.

W związku z podejrzeniami, w godzinach rannych kryminalni pojawili się ustalonym miejscu. Gdy 26 – latek zorientował się, że do mieszkania wejdą policjanci usiłował ukryć się za wersalką. Funkcjonariusze nie mieli jednak problemów z jego odnalezieniem, w trakcie zatrzymania nie stawiał oporu. Aktualnie przebywa w zakładzie karnym.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: