Zatrzymano sprawców pobicia mieszkańca Działoszyna

1015
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Kara pozbawienia wolności do lat 3 grozi trzem mężczyznom podejrzanym o pobicie 19-latka, mieszkańca gminy Działoszyn. Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty.

W niedzielę 7 kwietnia 2019 roku do Komisariatu Policji w Działoszynie zgłosił się 19-letni mieszkaniec gminy, który poinformował, że będąc na przejażdżce rowerowej wzdłuż Warty został zaczepiony wyzwiskami przez trzech mężczyzn. Agresorzy następnie pobili pokrzywdzonego. Po złożeniu zawiadomienia o przestępstwie policjanci natychmiast pojechali ze zgłaszającym we wskazane miejsce. Pobity znał tylko jednego ze sprawców. Funkcjonariusze na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy  zostali rozpoznani przez poszkodowanego.

19-letni mieszkaniec gminy Działoszyn oraz 31-letni mieszkaniec gminy Rząśnia zostali zatrzymani. Mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu. Kryminalni ustalili tożsamość trzeciego mężczyzny, który został zatrzymany następnego dnia. Był to 21-letni mieszkaniec Działoszyna. 8 kwietnia 2019 roku wszyscy podejrzani usłyszeli zarzut pobicia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: