Kolejny groźny wypadek w okolicy. Policja alarmuje o zachowanie ostrożności

1159
Fot. belchatow.policja.gov.pl/?serwis=ebe&dzial=informacje&id=35720

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek około godziny 9:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej K74 z drogą wojewódzką W480 w miejscowości Grudna w gminie Szczerców.

4 kwietnia 2019 roku, tuż po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej K74 z drogą wojewódzką W480 w miejscowości Grudna w gminie Szczerców doszło do zderzenia samochodu marki VW Passat z pojazdem ciężarowym marki Volvo, który przewoził metalowe profile.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 43-letni kierujący passatem jadący drogą W480 od strony Widawy, po dojechaniu do skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu volvo, w wyniku czego doszło do groźnie wyglądającego zderzenia pojazdów, w wyniku którego zarówno jeden jak i drugi samochód znalazły się w rowie. Kierowca passata oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. 29-letni kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów biorących udział w zdarzeniu. W tym czasie ruch prowadzony był wahadłowo. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: belchatow.policja.gov.pl

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: