Groźny wpadek drogowy z udziałem trzech samochodów. Sprawca pieszo uciekł z miejsca zdarzenia

1143
Fot. http://www.wieruszow.policja.gov.pl/?serwis=ewe&dzial=informacje&id=35543

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Tyblach w gminie Sokolniki.

Do wypadku doszło 29 marca 2019 roku około godziny 22:00 w Tyblach w gminie Sokolniki. Z ustaleń policjantów zajmujących się sprawą wynika, że kierujący audi A6, z nieustalonych przyczyn na wiadukcie drogi relacji Sokolniki – Galewice stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku renault megane, którym kierowała 24 – letnia mieszkanka powiatu kaliskiego, po czym pojazd audi A6 zderzył się również z prawidłowo jadącym z przeciwka audi A3, którym kierował 22 – letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Wszystkie pojazdy uczestniczące zdarzeniu uległy zniszczeniu. Kierujący audi A3 z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Kierowca Audi A6 przed przybyciem na miejsce policjantów, pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze policji wciąż ustalają aktualne miejsce pobytu sprawcy tego wypadku. Jednocześnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy renault megane i audi A3 w chwili wypadku byli trzeźwi.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: