Ekipa Meduzy Pajęczno wywalczyła aż dziewięć medali w zawodach pływackich w Wieluniu

114
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Dziewięć medali wywalczyła ekipa Meduzy Pajęczno w zawodach pływackich w Wieluniu. Od kilku lat impreza pod nazwą „Bij mistrza” to okazja dla najmłodszych pływaków z Pajęczna do pierwszych startów w karierze. Nie inaczej było w tym roku.

Podczas tegorocznych zawodów w pływalni MOSu Wieluń wzięło udział sześć klubów: miejscowy MOS, Meduza, Wodnik Łask, Orka Częstochowa, Delfin Kłobuck oraz pływacy reprezentujący Praszkę. Pajęczanie byli jedną z najliczniejszych ekip jakie wystartowały w imprezie – reprezentacja liczyła blisko pięćdziesięciu zawodników w tym ponad połowę stanowili najmłodsi reprezentanci klubu z rocznika 2010 – 2011 dla których był to pierwszy lub jeden z pierwszych występów na wyjazdowych zawodach w życiu.

W trakcie imprezy pływacy rywalizowali w pięciu grupach wiekowych od rocznika 2010 i młodszych do grupy OPEN. Mimo mocnej obsady zawodów i licznej konkurencji pływacy Meduzy wywalczyli w całej imprezie dziewięć medali w tym cztery złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe medale.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: