[WIDEO] Prezes #PiS J. Kaczyński w Wieluniu. Podczas spotkania zaprezentowano m.in. kandydatów do PE w okręgu łódzkim

574
Fot. www.facebook.com/PiSlodzkiepl

W sobotę 23.03.2019 roku w Wieluniu odbyła się konwencja wyborcza PiS pod hasłem „Polska Sercem Europy”. Jarosław Kaczyński został powitany kwiatami i chlebem przez członków Kół Gospodyń Wiejskich z Ożarowa i Załęcza.

” W Unii Europejskiej, jeśli się chce i potrafi, można wiele dobrego zrobić dla Polski. Potrzebna jest nam dobra, patriotyczna reprezentacja, która w Parlamencie Europejskim będzie zabiegać o polskie interesy” – powiedział Jarosław Kaczyński.

„Trzeba mieć odwagę walczyć z nierównością w UE i po to m.in. potrzebujemy silnej reprezentacji. Musimy walczyć o wartości, o polską rodzinę. Chrześcijaństwo i społeczeństwa oparte o chrześcijaństwo przeżywały różne fazy, ale zawsze walczyły o godność człowieka i jego wolną wolę” – dodał prezes partii.

Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów do Parlamentu Europejskiego, są to m.in.: Witold Waszczykowski, Joanna Kopcińska, Urszula Krupa, Beata Dróżdż, Grzegorz Wojciechowski, Marlena Sagan, Wojciech Rudalski, Krzysztof Szymczyk, Alicja Antczak, oraz mieszkanka Działoszyna Beata Mateusiak-Pielucha.

Źródło: http://pis.org.pl, www.facebook.com/PiSlodzkiepl, www.facebook.com/BeataMateusiakPielucha, www.facebook.com/profile.php?id=100002478028370

 

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: