Emocjonujący mecz i zwycięstwo 3-2 dla LKS Słowian Dworszowice

139

Pierwszą bramkę dla  zespołu w 8 minucie zdobyłładnym strzałem Michał Czarnecki. Chojne jednak przycisnęło i zdobyło bramkę wyrównującą. Następnie sędzia po teatralnym występie zawodnika drużyny gości dyktuje karnego z kapelusza którego GKS zamienia na bramkę.
Po roszadach w składzie i zmianie ustawienia gra  drużyny LSK Słowian Dworszowice zaczęła wyglądać dużo lepiej. Efektem tego było nieprzepisowe zatrzymanie naszego zawodnika Mateusza Łudczaka w polu karnym, po którym sędzia wskazuje na wapno. Jedenastkę w 79 minucie z zimną krwią egzekwuje Michał Czarnecki. Trzy minuty minuty przed zakończeniem spotkania, efektowną akcję lewą stroną, mijając kolejnych rywali przeprowadza Mateusz Łudczak i wystawia jak na tacy piłkę w polu bramkowym Michałowi Czarneckiemu, a ten ustala wynik meczu na 3-2. W 29 minucie za wejście nakładką żółtą kartką ukarany został Patryk Cybulski.

Skład: Krzysztof Żak 1 – Łukasz Rydz 3, Patryk Cybulski 7 (63′ Jacek Kawecki 5), Michał Czarnecki 9 (90′ Hubert Zyrka 14), Mateusz Łudczak 11, Dawid Sobala 13 (85′ Michał Tokarczyk 21), Łukasz Wojtan 16 (75′ Sebastian Król 6), Patryk Smolarz 17 (70′ Błażej Posmyk 4), Dawid Franczak 18, Jarosław Olczak 19. Na ławce rezerwowej zasiadł jeszcze Bartłomiej Dylak 15. Swoją gotowość do gry przed meczem zgłosił również Jacek Wojtan. Trenerem jest Jacek Kałużny.

Źródło: LKS Słowian Dworszowice