Tragiczny wypadek w Kamionce. Zginął 29-latek

2736
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Wieluńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Kamionka w gminie Pątnów, w którym zginął 29- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. 

Zdarzenie miało miejsce 20 stycznia 2019 roku o godz. 19:20 na drodze krajowej nr 43 w Kamionce. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów działających na miejscu zdarzenia, kierujący renault laguna 30- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, jadąc od strony Wielunia w kierunku Częstochowy na łuku drogi z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek tego zdarzenia 29- letni pasażer, pomimo udzielonej pomocy medycznej poniósł śmierć na miejscu. Kierowca z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 30- letni kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie kierowania samochodem z uwagi na niesprzyjającą aurę.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: