Wybrano zarząd Klubu Sportowego Słowian Dworszowice Pakoszowe

449
Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Commons)

21 grudnia odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Słowian Dworszowice Pakoszowe na którym wybrano zarząd na czteroletnią kadencję. Prezesem jednogłośnie został wybrany Mariusz Tokarczyk, jego zastępcą Piotr Stanik, a skarbnikiem Łukasz Smużniak.

W skład zarządu wszedł również Jacek Kawecki oraz Adam Małecki. Na spotkaniu wybrano również przedstawicieli komisji rewizyjnej. Przewodniczącym komisji został Rafał Mazurek, zastępcą Patryk Cybulski a członkiem Witold Stasiak. Przedstawiono także sprawozdanie z budżetu klubu, w którym wyodrębniono szczegółowo wydatki. Klub na dzień dzisiejszy nie posiada żadnych zobowiązań finansowych.

Dzięki dobremu zarządzaniu klub funkcjonuje bardzo dobrze, finanse są stabilne a zawodnicy wraz z trenerem mogą się skupić na osiąganiu jak najlepszych wyników na boisku. Do sukcesów mijającego roku można zaliczyć utrzymanie na szczeblu okręgowym, zatrzymanie trzonu drużyny oraz sprowadzenie kolejnych wartościowych zawodników. W planach w zimowej przerwie szykowane są kolejne wzmocnienia tak by walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu.

Źródło: facebook.com/lksslowiandworszowice /Łukasz Smużniak

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube: